Firma Miedź - Grupa SBS Sp. z o. o.

jest firmą rodzinną założoną w 1993 roku. Już wtedy mieliśmy świadomość, że nadejdą czasy dla poszanowania energii i środowiska. Światowe doświadczenia
w zastosowaniu miedzi w instalacjach sanitarnych utwierdzały nas w przekonaniu o właściwej drodze rozwoju firmy i w promowaniu nowoczesnych systemów instalacji sanitarnych w budownictwie. Obecnie miedź pozostała nazwą naszej firmy, a oferta poszerzyła się o wiele innych systemów i produktów.

Dzisiaj możemy pochwalić się współpracą z najlepszymi producentami w Europie, z najlepszymi firmami świadczącymi usługi instalacyjne, jak i z projektantami
i instalatorami.

Mając na uwadze zmieniający się rynek, a także trendy i nastawienie na ekologię wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Oferujemy pompy ciepła, rekuperację
i klimakonwektory. Dla wielu osób są to nowe i nieznane obszary, jednak wierzymy, iż dzięki naszym szkoleniom, szerokiej ofercie i bogatej wiedzy będziemy mogli przekonać każdego, iż ekologicznie znaczy oszczędniej i zdrowiej.

Od zawsze staraliśmy się wyprzedzać naszych konkurentów i nadążać za zmieniającymi się trendami rynku szeroko nazywanego budownictwem. Proponujemy naszym klientom detalicznym, jak i instalatorom dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, a zarazem ekologicznych i przyjaznych środowisku, a co za tym idzie - tanich w eksploatacji.

Zapewniamy inwestorom komfort w wyborze instalacji optymalnej dla ich potrzeb, oferując projekt oraz dostawę i montaż przez firmę wybraną z kilkudziesięciu z nami współpracującymi.

Jako firma staramy się odpowiadać na potrzeby każdego klienta, staramy się sprostać jego wymaganiom i zapewniać pomyślną i owocną współpracę. Należy podkreślić fakt, że firma Miedź - Grupa SBS Sp. z o.o. zrzeszona jest w Grupie SBS - sp z o.o., która posiada ogólnopolski zasięg.

Naszym celem jest jak najlepsza i kompleksowa obsługa inwestora!

A propos miedzi.. to nadal pozostaje bardzo dobra inwestycja! Lista zalet jest długa, a nawet jeśli początkowo wydaje się droższa, z czasem bilans wychodzi na jej korzyść.

W instalacjach grzewczych elementy miedziane sprawdzają się wręcz idealnie w systemach solarnych czy podłogowych. Można ją stosować zarówno w nowych budynkach, jak i już istniejących podczas wymiany instalacji. Produkty wytworzone z miedzi są łatwe do instalowania, a ponad to plastyczne. Miedź jest bardzo dobrym przewodnikiem ciepła i jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

W instalacjach sanitarnych miedź również może okazać się niezastąpiona do przesyłania zimnej i ciepłej wody, gdyż nie zmienia smaku wody, wzbogaca ją w ten ważny mikroelement, a także zapobiega namnażaniu się bakterii.

Trwałość instalacji i urządzeń wykonanych z miedzi szacuje się na około 100 lat. Zaletą tego surowca jest odporność na skrajne temperatury i duże ciśnienie.
Nie wymaga ona konserwacji, nie rdzewieje, nie starzeje się i nie kruszy. Jest surowcem niepalnym, więc w razie pożaru nie wydziela toksycznych substancji, ani dymu.

Dzięki omówionym powyżej zaletom miedź może posłużyć wiele lat i doskonale sprawdzić się w instalacjach sanitarnych, dlatego warto rozważyć ją w swoich planach budowlanych lub remontowych.


Nasi pracownicy

Ireneusz Rzepkowski
Krzysztof Dankowski
Sebastian Kuligowski

Wszelkie prawa zastrzeżone! Copyright 2011 Projekt i realizacja: Arczi